Power To Lead #2: Dynamika moci v různých situacích

8.1.2021, 09:00 - 17:00
ONLINE

POZOR ZMĚNA! ON-LINE WEBINÁŘ!

I když se obtížné situace mění, zákonitosti fungování moci zůstávají stejné. Které to jsou a jak je využít ve svůj prospěch?

Firemní kulturu ovlivňují všichni lidé v organizaci, ale vliv leadrů je bezesporu největší. Mají totiž postavení, autoritu i moc a dopad jejich slov a činů je mnohem silnější. 

Program Power To Lead pomáhá leadrům efektivně využít zdroje své síly a osvojit si styl vedení, který jim bude individuálně vyhovovat, ale zároveň bude prospívat celku. Díky Power To Lead budou schopni podporovat a tvořit zdravou firemní kulturu a tak prohloubit svůj vliv ve firmě, kde působí.

Program je postaven na konceptu Power Intelligence, který mapuje vnitříní síly a jejich vnější uplatnění skrze sedm kompetencí. Tato dvě zaměření kopíruje první a druhá část programu. 

V druhé části programu Power To Lead se budeme zabývat dopadem chování leadra na jeho okolí dle metodologie Power Intelligence: 

  • kompetence přístupnost a respekt se zaměřují na schopnost sebeřízení
  • zplnomocňování a schopnost řešit konflikty se vztahují k interakcím s druhými
  • férovost, diplomacie a morální Integrita se týkají profesionálního jednání a naplňování role leadra

Každý z účastníků workshopu bude v rámci her a rolí řešit běžné situace a identifikovat kompetence, jejichž posílení mu nejvíce pomůže posílit svůj vliv na ostatní. Výstupem z workshopů jsou konkrétní úkoly pro konkrétně definované situace, ve kterých se lídři ocitají a které se chtějí naučit řešit lépe. 

Power To Lead #2: Dynamika moci v různých situacích
Obsah workshopu:

Jak chápat a ovlivňovat dynamiku moci?

Co je Power Intelligence?

Jak to vypadá, když je silnou stránkou leadra?

Jaké překážky a pasti mi stojí v cestě?

Jak mohu budovat Power Intelligence den po dni a krok po kroku?

Workshopem vás provede Irena Konečná a Alena Jáchimová.

Cena: 1.490,- Kč vč. DPH

Přihlášení na akci

Nadcházející akce

29.05.
Je Power Coaching pro mne?
Koučování a power není protimluv. V roli kouče, když vedete a rozvíjíte druhé nejenže potřebujete odvahu a sebevědomí ale disponujete také vlivem. Jak ho používat? Jak díky těmto dovednostem vytvářet zdravé prostředí nejen ve firmách?

Chcete mít přehled? Přihlašte se do našeho newsletteru:

Podobné události