Power To Lead #1: Mapování zdrojů moci

16.4.2021, 09:00 - 17:00
ONLINE

1.490,-Kč

Osobní vliv je jako otisk prstu, pro každého je zcela jedinečný. Z čeho vychází a jak se projevuje ten váš?

Firemní kulturu ovlivňují všichni lidé v organizaci, ale vliv lídrů je bezesporu největší. Mají totiž postavení, autoritu i moc a dopad jejich slov a činů je mnohem silnější. 

Program Power To Lead pomáhá leadrům efektivně využít zdroje své síly a osvojit si styl vedení, který jim bude individuálně vyhovovat, ale zároveň bude prospívat celku. Díky Power To Lead budou schopni podporovat a tvořit zdravou firemní kulturu a tak prohloubit svůj vliv ve firmě, kde působí.

Program je postaven na konceptu Power Intelligence, který mapuje vnitříní síly a jejich vnější uplatnění skrze sedm kompetencí. Tato dvě zaměření kopíruje první a druhá část programu. 

V první části programu se seznámíte s konceptem power a jeho vztahu k leadershipu. A zaměříme se na vnitřní síly. Cílem je odhalit a lépe používat zdroje vlastní moci. Leadři tak získávají více sebedůvěry, odhodlání a jasněji vidí smysl v tom, co dělají. 

Power To Lead #1: Mapování zdrojů moci
Obsah workshopu:

Proč je moc tabu a proč se jí zabývat?

Jak souvisí moc s tím, jak se cítíme?

Jaké dopady na ostatní má naše chování v rolích, kde máme autoritu a moc?

Z čeho vychází můj vliv a kde ho vnímám a kde zatím nikoli?

Jak vypadá chování pramenící ze síly a pramenící z jejího subjektivně vnímaného nedostatku? Jak to ovlivňuje moji úspěšnost?

Jak se mohu propojovat s pocity síly?

Jak reagovat na autoritativní chování druhých?

Workshopem vás provede Irena Konečná a Alena Jáchimová.

Cena: 1.490,- Kč vč. DPH